продукт

​آدامس های بایودنت به 4 دسته اصلی و 14 دسته فرعی تقسیم می شوند. آدامس های بدون شکر مینی استیک در 8 طعم مختلف، آدامس های بدون شکر دراژه در 4 طعم استثنایی و سری های Naturedent و Two in One series هر کدام با یک طعم منحصر بفرد عرضه می شوند.

Новости

بایودنت همواره در کنار شماست. اتفاقات هیجان انگیز بسیاری چون جشنواره، مسابقه و هدایای ارزنده تنها بهانه ای برای با شما بودن است. در تازه های بایودنت اطلاعات زیادی در مورد سلامت، بهداشت دندان، محصولات جدید، مسابقات و از این قبیل اتفاقات به دست خواهید آورد.

событие

بایودنت در طول سال مراسم و رویدادهای بسیاری را برگزار می کند. رویدادهایی که تماما جهت ارائه بهینه خدمات به مشتریان به اجرا در می آید. اطلاعات مربوط به آرشیو گذشته و مراسم آینده را در این بخش می توانید بیابید.

 

FAQ

 

о нас

بایودنت یکی از برندهای شرکت صنایع غذایی ماسترفوده است. اولین محصول تولید شده با این برند، آدامس است. ما در تیم تحقیق و توسعه به صورت تمام وقت و متمرکز به مدت بیش از 3 سال بر روی کلیه ابعاد آدامس بایودنت مطالعه و تحقیق نموده و با مشاوران متعددی از کشورهای پیشرفته در این حوزه نظیر آلمان، آمریکا، ایتالیا و ... جلسه هم فکری داشته ایم. نتیجه این تلاش های سختگیرانه، موفقیت بایودنت در خلق یک فرمول منحصربفرد است. ما سعی کرده ایم با روشهای خلاقانه و رعایت همه اصول استاندارد کیفی و توجه به نیازهای گروه های مختلف جامعه اعم از کودکان، جوانان، بزرگسالان، نابینایان و ... محصولی در خور هم وطنان عزیزمان تولید کنیم. ما موفق شده ایم با بکار گیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین مواد اولیه، محصولی خلق کنیم که نه تنها از نظر طعم و رایحه نمونه مشابه ندارد؛ بلکه به واسطه بدون شکر بودن و استفاده از زایلیتول، باعث مراقبت از دندانها، از بین بردن باکتری های دهانی و جلوگیری از پوسیدگی دندانها می شود.

 

свяжитесь с нами

صدای مشتری : 43995050-021

آدرس الکترونیکی : info@biodentco.com