اخبار و مقالات

نگاهی به عملکرد یک ساله دندانیار بایودنت

مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها، رویکردی متعالی به کسب وکار است که تأثیر اجتماعی یک سازمان بر جامعه را مورد توجه قرار می‌دهد و هدف اصلی آن، ایجاد حرکتی مثبت هرچند کوچک در جامعه می‌باشد. از همین رو شرکت صنایع غذایی ماسترفوده نیز این مسؤلیت را برای خود قائل است و طرح مسئولیت اجتماعی خود را بر پایه سلامت و بهداشت دهان و دندان، با نام دندانیار و با شعار "حامی سلامت دهان و دندان ایرانیان" تعریف کرده است.

در همین راستا کلینیک سیار دندانیار بایودنت تاکنون با سفر به شهرستان‌هایی نظیر بابل، صومعه سرا، شفت، رشت، لاهیجان، آستانه، رودسر، لنگرود، بندرانزلی، شهرقدس، نسیم شهر، ورامین، ساوه، سرپل ذهاب، تهران (فروشگاه های اتکا شعبه آزادی و پیروزی) و کرج (محمدشهر، خط 2، خط 3 و خط 4 منطقه حصار، منطقه کوی بهار و ملک آبادساوجبلاغ)، مطابق با برنامه های از پیش تعیین شده، خدمات رایگان معاینه و درمان را به مردم کمتر برخوردار و محروم جامعه ارائه نمود. همچنین به آموزش مسائل بهداشت دهان و دندان جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های دهانی نیز پرداخت. 

ادامه این خدمت رسانی و اهدای رایگان بسته های سلامت نیز طی برنامه ای بلند مدت به تمام نقاط محروم کشور انجام خواهد شد. امید است در این مسیر ضمن جاری سازی تعهد عملی به مسئولیت های اجتماعی و ارتقای سطح بهداشت دهان و دندان جامعه بتوانیم این مهم را به نحو مطلوب به انجام برسانیم.ان

گزارش آماری از عملکرد این طرح از دی ماه 95 تا اسفند 96 در جدول زیر شرح داده شده است:

درباره بایودنتیست

شرکت صنایع غذایی ماسترفوده، با توجه به تولید آدامس بایودنت که یک محصول سلامت محور می باشد طرح مسؤولیت اجتماعی خود را بر پایه سلامت و بهداشت دهان و دندان، با نام دندان یار و با شعار حامی سلامت دهان و دندان ایرانیان تعریف کرده است.