اخبار و مقالات

ماموریت ما حفظ سلامت دهان و دندان ایرانیان در هر نقطه از این کشور پهناور است. از زمان شروع طرح مسئولیت اجتماعی آدامس بایودنت تا به امروز در 15 استان کشور حضور داشتیم و به 7280 کودک خدمات رایگان دندانپزشکی ارائه دادیم و حالا در جمع صمیمی و پرمهر کودکان استان سیستان و بلوچستان قرار داریم.

بیست و سوم فروردین ماه، روز معماران لبخند و سلامتی، بر جامعه دندانپزشکان ایران به ویژه دلسوزان بانی خیر و شریک کمک به قشر محروم ، خجسته باد.

مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها، رویکردی متعالی به کسب وکار است که تأثیر اجتماعی یک سازمان بر جامعه را مورد توجه قرار می‌دهد و هدف اصلی آن، ایجاد حرکتی مثبت هرچند کوچک در جامعه می‌باشد. از همین رو شرکت صنایع غذایی ماسترفوده نیز این مسؤلیت را برای خود قائل است و طرح مسئولیت اجتماعی خود را بر پایه سلامت و بهداشت دهان و دندان، با نام دندانیار و با شعار "حامی سلامت دهان و دندان ایرانیان" تعریف کرده است.

خدمت رسانی کلینیک سیار دندان یار بایودنت در فروشگاه های اتکا تهران

باری دیگر کلینیک سیار دندان یار بایودنت چتر همدلی خود را باز کرد و برگ شیرین دیگری را به دفتر خاطراتش افزود. این بار نیز در نهمین دوره ماموریت خود، فروشگاه اتکا شعبه شهید فکوری و شعبه پیروزی تهران را پایگاه خود قرار داده است. طرح دندان یار بایودنت از تاریخ 21 آذر لغایت 17 بهمن 96 در محل های فوق فعال بود و در طی این دوره، تعداد 741 نفر تحت معاینه رایگان و مشاوره بهداشت دهان و دندان قرار گرفتند.

نقش آفرینی طرح دندانیار بایودنت در زلزله سرپل ذهاب

زندگی در پس لبخند سپید سیه جامگان

روز شنبه تاریخ یازدهم آذرماه بود که کلینیک سیار بایودنت راهی روستاهای آسیب دیده و محروم استان کرمانشاه شد. روستاهایی نظیر قلعه بهادری، الیاسی خلیفه حسین، الیاسی محمود نادری و قلعه واری که از کمک رسانی‌های کمتری بهره برده‌اند و بیشترین آمار تلفات جانی و مالی را دارند. همه‌ی روستاها ویران شده و جز خاک چیزی به چشم نمی‌خورد. با این اوصاف و با از دست دادن اکثر افراد خانواده‌شان، کمتر کسی ست که حال و هوای دکتر، دندان و درمان را داشته باشد.

سفر دندان یار به استان البرز

کلینیک سیار دندانیار بایودنت در هفتمین دوره ماموریت خود، استان البرز را پایگاه خود قرار داد که در آبان ماه 96 در این استان به ارائه خدمات پرداخت. در این طرح تعداد 114 نفر تحت معاینه رایگان قرار گرفتند و بسته‌های سلامت نیز به آنها اهدا گردید.

ششمین سفر تیم دندان یار بایودنت

این بار نیز مسئولین کلینیک سیار دندان یار طی سفر خود به ساوه، در مهرماه 96 تعداد 136 نفر را به طور رایگان تحت معاینه و درمان قرار دادند و همچنین با اهدای رایگان بسته های سلامت حاوی آدامس و لوازم بهداشتی دهان و دندان، خنده را به لب های این عزیزان نشاندند.

گزارش پنجمین پایگاه دندان یار بایودنت

در شهریور ماه سال 96 بود که کلینیک سیار بایودنت با انتخاب ورامین به عنوان پایگاه بعدی خود، راهی این سفر شد. در این طرح که با هدف کمک به بالا بردن سطح بهداشت دهان و دندان هموطنان عزیزمان انجام شد، با چهره‌هایی خوشرو و خندان مواجه شدیم که همین سبب ایجاد روحیه‌ای قوی در تیم دندان یار گردید. در این پایگاه به تعداد 248 نفر خدمات رایگان طرح ارائه شد و امید است که با پشتکار و تلاش همکارانمان این تعداد را افزایش دهیم.

مأموریتی دیگر از طرح دندان یار بایودنت

کلینیک سیار دندانیار بایودنت در چهارمین پایگاه خود در تیر ماه سال 96 به استان گیلان سفر کرد که با استقبال بی‌نظیری روبرو شد. مردم عزیز و خونگرم خطه شمال کشورمان با روحیه‌ای شاد، موجب انگیزش مسؤلین این طرح بودند. در این سفر تعداد 675 نفر تحت معاینه و درمان رایگان قرار گرفتند و بسته‌های سلامت نیز به تمامی این عزیزان اهدا شد.

زیر مجموعه ها

صفحه1 از2

درباره بایودنتیست

شرکت صنایع غذایی ماسترفوده، با توجه به تولید آدامس بایودنت که یک محصول سلامت محور می باشد طرح مسؤولیت اجتماعی خود را بر پایه سلامت و بهداشت دهان و دندان، با نام دندان یار و با شعار حامی سلامت دهان و دندان ایرانیان تعریف کرده است.