درباره ما

طرح دندان یار بایودنتیست


ارائه خدمات رایگان آموزش بهداشت، معاینه و درمان به دانش آموزان سنین ۶ تا ۱۸ سال کشور

توجه به دغدغه های مردم و ایجاد یک همبستگی برای اجرای یک اقدام پیشگیرانه و یا کنترل کننده، عملی کم نظیر است. هدف بایودنت کمک به ارتقا سلامت و بهداشت دهان و دندان جامعه است و تا زمانی که به این مهم دست نیابد از پای نخواهد نشست. هزینه اینگونه خدمات غالباً برای قشری از افراد جامعه گزاف می باشد. همه‌ی انگیزه و اشتیاق بایودنت، تدوین و راه اندازی طرحی بود که در غالب آن بتوانیم خدمات دندانپزشکی را به طور رایگان به مردم کمتر برخوردار جامعه ارایه نماییم. در این طرح لازم نیست مخاطبین ما به دندانپزشکی مراجعه نمایند بلکه مطب سیار دندانپزشکی بایودنت به آن ها مراجعه خواهد کرد.

طرح دندان یار بایودنت یک کمپین نیست.

این شرکت در طرح دندانیار که با همکاری و حمایت انجمن دندانپزشکی ایران اجرا می شود، با تجهیز یک خودرو به کلینیک سیار دندانپزشکی سعی دارد تا ضمن همکاری با شبکه ی متخصصین حوزه بهداشت دهان و دندان، ارایه خدمات مربوطه را برای گروه های مخاطب، بر اساس یک جدول زمانی مشخص تسهیل نماید. از آنجا که هزینه دریافت این خدمات بالا می باشد، شرکت قصد دارد تا با تدوین و راه اندازی چنین طرحی، ضمن جاری سازی تعهد عملی به مسؤولیت های اجتماعی در بدنه خود، خدمات دندانپزشکی را به طور رایگان به مردم کمتر برخوردار و محروم جامعه ارایه نماید و طی یک برنامه بلند مدت به تمام نقاط محروم کشور خدمت رسانی کند.
در این طرح که ابتدا از مدارس مناطق محروم شروع می شود علاوه بر مباحث درمانی، در حوزه آموزش و پیشگیری نیز فعالیت های خود را گسترش و با مخاطب قراردادن دانش آموزان ضمن ارائه آموزش از طریق جزوه های آموزشی، بسته های سلامت که حاوی لوازم مورد نیاز بهداشت دهان و دندان می باشد را به طور رایگان در اختیار این عزیزان قرار می دهیم. امید است در این مسیر ضمن ارتقای سطح بهداشت دهان و دندان جامعه، بتوانیم مسؤولیت اجتماعی خود را به نحو مطلوب به انجام برسانیم.
0
تعداد پایگاه های مراجعه شده
0
دانش آموزان تحت پوشش
0
پک سلامت اهدا شده
0
پزشکان داوطلب
شرکت صنایع غذایی ماسترفوده با توجه به تولید آدامس بایودنت که یک محصول سلامت محور می باشد طرح مسؤولیت اجتماعی خود را بر پایه سلامت و بهداشت دهان و دندان، با نام دندانیار و با شعار حامی سلامت دهان و دندان ایرانیان تعریف کرده است.
با توجه به ماهیت بهداشتی و پزشکی، این طرح با مشارکت انجمن دندان پزشکی ایران انجام می شود. هزینه ها و مدیریت اجرایی این طرح با شرکت ماسترفوده می باشد و انجمن دندانپزشکی ایران در مباحث پزشکی و تامین دندانپزشکان داوطلب این طرح، مشارکت می نماید.
انتظار می رود فرهنگ انجام مسؤولیت اجتماعی شرکت ها در کشور ما به صورت سازماندهی شده پیش برود و از زاویه تبلیغات بنگاه ها دیده نشود. همچنین امیدواریم که بتوانیم نگاه جامعه را با این موضوع همراستا کرده به طوری که مردم جامعه با خرید محصولات بنگاه های دارای مسؤولیت اجتماعی به طور غیر مستقیم در اجرای این طرح ها مشارکت داشته باشند. چرا که این مجموعه با اهداف بلند مدت در نظر دارد در صورت فروش بیشتر محصولات خود، تعداد کلینیک های سیار دندان یار را افزایش داده تا بتواند به نقاط بیشتری از مناطق محروم خدمت رسانی نماید.

در قدم اول، با اجرای این طرح اطلاعات و آمار دقیقی از میزان رعایت بهداشت و آسیب های دندانی در دانش آموزان در اختیار ما قرار می گیرد که اجرای آموزش و همچنین درمان را برای آنان را حیاتی تر نشان می دهد، در قدم بعدی نیز آموزش بهداشت دهان و دندان و نحوه صحیح تغذیه، به خانواده آنان انتقال می یابد و افراد بیشتری را درگیر این موضوعات خواهد کرد.

لازم به یادآوری است که در اجرای این طرح با رضایت و استقبال بی نظیر مخاطبان مواجه شده و درخواست های متعددی از نقاط دیگر کشور برای ما ارسال شده است. به امید آنکه بتوانیم با حمایت و کمک شما عزیزان، به بهتربن نحو پاسخگوی اینگونه نیازها باشیم.

درباره بایودنتیست

شرکت صنایع غذایی ماسترفوده، با توجه به تولید آدامس بایودنت که یک محصول سلامت محور می باشد طرح مسؤولیت اجتماعی خود را بر پایه سلامت و بهداشت دهان و دندان، با نام دندان یار و با شعار حامی سلامت دهان و دندان ایرانیان تعریف کرده است.