اخبار

بایودنت همواره در کنار شماست. اتفاقات هیجان انگیز بسیاری چون جشنواره، مسابقه و هدایای ارزنده تنها بهانه ای برای با شما بودن است. در تازه های بایودنت اطلاعات زیادی در مورد سلامت، بهداشت دندان، محصولات جدید، مسابقات و از این قبیل اتفاقات به دست خواهید آورد.

ایونت

بایودنت در طول سال مراسم و رویدادهای بسیاری را برگزار می کند. رویدادهایی که تماما جهت ارائه بهینه خدمات به مشتریان به اجرا در می آید. اطلاعات مربوط به آرشیو گذشته و مراسم آینده را در این بخش می توانید بیابید.

 

سوالات متداول

 

درباره ما

بایودنت یکی از برندهای شرکت صنایع غذایی ماسترفوده است. اولین محصول تولید شده با این برند، آدامس است. ما در تیم تحقیق و توسعه به صورت تمام وقت و متمرکز به مدت بیش از 3 سال بر روی کلیه ابعاد آدامس بایودنت مطالعه و تحقیق نموده و با مشاوران متعددی از کشورهای پیشرفته در این حوزه نظیر آلمان، آمریکا، ایتالیا و ... جلسه هم فکری داشته ایم. نتیجه این تلاش های سختگیرانه، موفقیت بایودنت در خلق یک فرمول منحصربفرد است. ما سعی کرده ایم با روشهای خلاقانه و رعایت همه اصول استاندارد کیفی و توجه به نیازهای گروه های مختلف جامعه اعم از کودکان، جوانان، بزرگسالان، نابینایان و ... محصولی در خور هم وطنان عزیزمان تولید کنیم. ما موفق شده ایم با بکار گیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین مواد اولیه، محصولی خلق کنیم که نه تنها از نظر طعم و رایحه نمونه مشابه ندارد؛ بلکه به واسطه بدون شکر بودن و استفاده از زایلیتول، باعث مراقبت از دندانها، از بین بردن باکتری های دهانی و جلوگیری از پوسیدگی دندانها می شود.

 

تماس با ما

صدای مشتری : 43995050-021

آدرس الکترونیکی : info@biodentco.com